فایبر گلاس

شرکت پارس بسکت با تجربه طولانی در زمینه ساخت انواع manbasket استانداردبرای نصب بر روی انواع جرثقیل و انواع تاورکرین و انواع لیفتراک آمادگی خود را برای ارائه خدمت به هموطنان عزیز اعلام میدارد.
فروش من بسکت
فروش منبسکت
فروش بسکت
قروش manbasket
بسکت های ساخته شده توسط این شرکت عایق ولتاژ می باشد. دارای تمامی ضمائم استاندارد می باشد. در صورت درخواست شما مشتری گرامی بسکت ها طبق اندازه و سفارش شما ساخته میشود.

برخی از محصوالت و خدمات قابل ارایه این شرکت : . بسکت حمل نفر عایق ولتاژ. . انواع بسکت حمل نفر با سیستم نصب پاندول. . انواع بسکت حمل نفر با سیستم نصب بر روی انواع لیفتراک. . انواع سکوی بارگیری و تخلیه باراز انواع کامیون. . انواع بسکت حمل بار. . انواع بسکت حمل مسدوم . . انواع پالت و دیگر سفارشات طبق سفارش شما مشتری گرامی واحد فنی شرکت : واحد فنی طراحی شرکت پرسابقه ترین واحد شرکت بوده و از بدو تاسیس شرکت با تکیه بر مهندسین خالق و تکنیسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به طراحی مهندسی انواع بسکت پرداخته و به لطف خدا تا کنون موفق به ساخت انواع Manbasket وplatform Dock برای پروژه های متعددی در حوزه لیفتینگ گردیده است. لذا این شرکت آمادگی خود برای ساخت انواع Manbasketوplatform Dock بحضور اعالم می نماید امیدواریم بتوانیم با همکاری های سازنده در پیشبرد اهداف عالیه کوشا باشیم.

آدرس کارخانه . کیلومتر ۳ بزرگراه امام رضا سه راه سیمان شهرک عقیق امام رضا پلاک ۳۹

آدرس کارخانه ۲ خیابان دماوند منطقه صنعتی اتحاد خیابان پنجم شیدایی پلاک ۲۵

گروه تولیدی صنعتی پارس بسکت درسال 1388 با اتکا به دانش بین المللی و بومی وبکار گیری کادر فنی متخصص با تجربه، در حوزه لیفتینگ نفرتوسط انواع تاورکرین جرثقیل و لیفتراک در زمینه تولید انواع سبد حمل نفر استاندارد و سکوی بارانداز با تکیه بر الطاف الهی جهت ارایه خدمات به بخشهایخصوصی و نیمه خصوصی و تمام عمومی تاسیس گردید

تمام حقوق  این وبسایت متغلق به  پارس بسکت می باشد | طراح آموزشگاه علمینه

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
تماس