بسکت حمل بار

گروه تولیدی صنعتی پارس بسکت تنها تولید کننده تخصصی انواع من بسکت (man basket) در ایران می باشد . این گروه مفتخر به تولید انواع بسکت های حمل نفر و حمل بار با بهترین کیفیت و به روزترین تجهیزات می باشد. تمامی تولیدات دارای گواهینامه استاندارد از سازمان ملی استاندارد می باشد روی تمامی تولیدات انواع تست های غیر مخرب جوش انجام می پذیرد.
محاسبات تمام تولیدات توسط بروزترین برنامه ها انجام می پذیرد. تمامی تولیدات توسط فرایند جوشکاری mig مونتاژ و تولید میشود . کارفرمایان عزیز می توانند تمامی مراحل ساخت و تولید را به صورت حضوری و یا بر خط ملاحضه نمایند.

بسکت حمل بار از جمله تجهیزاتی است که حتما در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله را می توان در ابعاد و طراحی های مختلف، بنا بر سطح نیاز خود در بازار پیدا کرد. اما مهم است که زمان خرید سبد حمل بار، بتوانیم نکاتی مهم را در نظر داشته و تمامی استانداردهای ضروری را چک کنیم. با توجه به حساسیت این موضوع، در متن پیش رو قصد داریم تا نکاتی را در مورد بسکت حمل بار، با هم مرور کنیم.

بسکت حمل بار از جمله تجهیزاتی است که می توان هنگام جابجای بارها سنگین، امنیت پرسنل کارگاه را تأمین کند. این نوع تجهیزات به طور معمول بر وسیله نقلیه ای مانند جرثقیل سوار می شوند تا بتوانند کارایی مناسب خود را ارائه دهند.

همان طور که می دانیم، جابجایی دستی وسایل سنگین، نه تنها خسته کننده است بلکه می تواند بهره وری افراد را در کوتاه مدت، کاهش می دهد. همچنین یکی از علل شایع صدمات جدی ناشی از ارگونومی ضعیف، حمل اشتباه وسایل سنگین است. طبق آمار به دست آمده، با حدود 28 حادثه به ازای هر 10.000 کارگر تمام وقت در سال و 12 روز از دست دادن زمان لازم برای کار به طور متوسط، فشار بیش از حد و واکنش بدنی به عنوان عامل اصلی از دست دادن روزهای کاری در تحقیقات مربوط به امنیت کار، برجسته می شود.

یک سبد حمل بار به طور مؤثر، فعالیتی هایی که مربوط به کار با وسایل سنگین است را از معادله کاری شما حذف می کند تا محیط کار ارگونومیک تری را تجربه کرده و به نوبه خود، سلامت و بهره وری کارکنان را بهبود بخشید.

استفاده از بسکت حمل نفر با جرثقیل همواره با مخاطراتی همراه است

در این قسمت بخشی از شرایط الزامی برای ساخت و نصب بسکت حمل نفر بر اساس استاندارد BS 14502 آورده میشود

علاوه بر شرایط بسکت ، جرثقیل نیز بایستی شرایط کافی جهت حمل بسکت داشته باشد

در قسمت های بعدی الزامات استاندارد ASME B30.23 و سایر الزامات ارایه خواهد شد

با ارائه نظرات خود ما را در این راستا همراهی نمائید .

– افراد داخل بسکت باید با روش های قابل اطمینان با اپراتور یا ریگر ارتباط داشته باشند .

– در شرایط خطر بایستی روش ایمن جهت خروج افراد از بسکت پیش بینی شده باشد .

در ارزیابی ریسک کار با بسکت توسط جرثقیل موارد زیر باید مد نظر قرار گیرد :

– استحکام مکانیکی ناکافی بسکت

– خطر برخورد

– خطر ضربه

– احتمال برخورد فرد با اجزایی که اشتباها بکار افتد

– وضعیت بدنی نا مناسب و فشار بدنی بیش از حد

– عدم استفاده از وسایل حفاظت فردی

– سقوط اشیاء یا پاشش مایعات

– لیز خوردن و سقوط فرد از داخل بسکت

– خطر برخورد دو دستگاه مجاور با یکدیگر

– خطر رعد و برق

آدرس کارخانه . کیلومتر ۳ بزرگراه امام رضا سه راه سیمان شهرک عقیق امام رضا پلاک ۳۹

آدرس کارخانه ۲ خیابان دماوند منطقه صنعتی اتحاد خیابان پنجم شیدایی پلاک ۲۵

گروه تولیدی صنعتی پارس بسکت درسال 1388 با اتکا به دانش بین المللی و بومی وبکار گیری کادر فنی متخصص با تجربه، در حوزه لیفتینگ نفرتوسط انواع تاورکرین جرثقیل و لیفتراک در زمینه تولید انواع سبد حمل نفر استاندارد و سکوی بارانداز با تکیه بر الطاف الهی جهت ارایه خدمات به بخشهایخصوصی و نیمه خصوصی و تمام عمومی تاسیس گردید

تمام حقوق  این وبسایت متغلق به  پارس بسکت می باشد | طراح آموزشگاه علمینه

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
تماس